Vajutage siia, et rohkem teada saada ohutust toituvalmistamisest Thermomixis TM31

THERMOMIX ™ KULINAARNE MAAILM

Thermomix ™ ei ole mitte üksnes unikaalne seade, see on ka tohutu kogus retsepte ja pidevalt kasvav Thermomixi ™ pooldajate kogukond nii sotsiaalvõrgustikes kui tavaelus. Tänu ohtrale internetiressursside ja raamatute kogusele leiate Te oma Thermomixi ™ jaoks praktiliselt iga Teile vajaliku retsepti. Tuhanded mitmekordselt kontrollitud kõrgeima kvaliteediga retseptid nagu ka kõik muu, mida toodab ettevõte Vorwerk, on nüüd kättesaadavad Thermomixi ™ retsepti platvormil, aga samuti Thermomixi spetsiaalses lisas. Samuti on Teie teenistuses kõik raamatud ja ajakirjad, mis on välja antud Thermomixi ™ olemasolu aastatel. See on piiritu hulk Teid innustavaid allikaid.

Thermomix ™ on alati ühendanud endas geniaalse funktsionaalsuse ja innovatsioonilised tehnoloogiad grandioossete retseptidega. Nüüd kui me oleme üle minemas uuele digiajastule kulinaarias, on see muutunud veel silmnähtavamaks. Thermomixi ™ retseptiplatvorm on suurepärane online-varamu, mis pakub kasutajale võimaluse valida tuhandete ametlike retseptide hulgast, mis on kunagi loodud ja välja töötatud Thermomixi ™ jaoks ettevõtte peakokkade poolt. Platvorm on välja töötatud nii, et see kergendaks maksimaalselt Teie retseptiotsinguid, olgu erilise sündmuse puhuks või temas leiduva koostisosa järgi või vastavalt dieedinõuetele.

Ühtne konto võimaldab Teil siseneda retseptiplatvormile nii arvutist kui nutitelefonist (läbi vastava lisa). See annab Teile võimaluse leida hõlpsasti üles Teie valitud retseptid ja saada neile ligipääs igal hetkel! Teie mugavuse jaoks on loodud menüü planeerimise kalender nädalaks ajaks, mis on seotud ostunimekirjaga. Ostunimekiri luuakse automaatselt, et Te alati teaksite, missuguseid koostisosi on Teil tarvis ideaalse lõuna- või õhtusöögi jaoks.

Lisaks retseptiplatvormile Thermomix ™ pakume Teile võimalust nautida meie kulinaarseid online-kogukondi, kus miljonid Thermomixi ™ kasutajad vahetavad iga päev oma lemmikretsepte.

Ja lõpuks ei ole me unustanud ka tavapäraseid trükiväljaandeid: raamatuid, brošüüre, ajakirju.

KOKARAAMATUD

Suurepärane raamatute kollektsioon, milles peitub kogu kulinaariamaailm.


TÄPSEMALT
Наверх