Vajutage siia, et rohkem teada saada ohutust toituvalmistamisest Thermomixis TM31

RETSEPTIKIIBID

Innovatsioonilised retseptikiibid annavad Teile võimaluse vaadata retsepte Teie Thermomixis ™ otse toiduvalmistamise ajal. Ühendage kiip küljepordiga ja vaadake kogu informatsiooni retsepti kohta, sealhulgas ka roa toiteväärtust, ning tähtsaid nõuandeid ja näpunäiteid. Valmistage toitu, järgides arusaadavat sammsammulist instruktsiooni tänu juhitud toiduvalmistamise unikaalsele funktsioonile. Suurepärane tulemus on alati tagatud!

IMETLUSVÄÄRNE LIHTSUS

Thermomixi ™ retseptikiipe on väga lihtne kasutada: ühendage kiip pordiga, mis asub seadme küljeosal, ja vajutage ekraani ülemisel osal alajaotust „Menüü”. Te näete seal retseptikiibi nimetust. Valige see punkt ja lehitsege sisukorda, et leida Teile vajalik retsept. Pärast seda kui retsept on valitud, järgige arusaadavat sammsammulist juhendit, ja Teile on tagatud suurepärane tulemus.

Juhitud toiduvalmistamise funktsiooni unikaalsus seisneb selles, et Teie Thermomix ™ ütleb samm sammu haaval Teile ette, mida on vaja teha. Aeg ja temperatuur on iga sammu puhul juba seadistatud. Kõik, mida Teilt nõutakse, on koostisainete lisamine ja regulaatori keeramine, et seadistada viidatud kiirus. Isegi kaalud lülitab Thermomix ™ Teie eest ise sisse!

Tänu iga sammu läbimõeldusele ja toiduvalmistamise protsessi automatiseeritusele saate Te hõlpsasti ja kergelt hakkama isegi kõige keerukama retseptiga. Sõltumata Teie kulinaarsest kogemusest ja oskustest võite Te nüüd toitu valmistada nagu tõeline peakokk. Seejuures toimub toiduvalmistamine Teie jaoks mugavas tempos: ärge kiirustage, vajutage „Edasi”, kui Te olete valmis uueks sammuks. Te võite igal hetkel retsepti muuta (koostisosi või valmistamismeetodit) vastavalt oma soovile. Meie retseptid ja juhitud toiduvalmistamise funktsioonid on loodud Teie mugavuse jaoks ning Teid innustamaks!

Наверх