Vajutage siia, et rohkem teada saada ohutust toituvalmistamisest Thermomixis TM31

Kui seda on tarvis, võite hõlpsasti käivitada mootori täisvõimsusel 500 W, puudutades selleks vaid puutetundlikku ekraani.

Paar puudutust ja leebe segamine 40 pööret/min režiimis asendub intensiivse peenestamise ja mikserdamisega kiirusel üle 10 000 pöörde/min. Niisuguste roogade valmistamiseks, kus tuleb säilitada tükke, on mõeldud noa pöörlemise režiim kellaosutile vastupidises suunas. Sel juhul segatakse rooga noa teritamata poolega. Lõpuks on olemas ka spetsiaalne intervallrežiim taigna segamiseks, mis kordab täpselt kogenud pagari liigutusi.

Thermomixi ™ mootor on välja töötatud ja projekteeritud just nii täpselt ja hoolikalt, et see saaks tõrgeteta hakkama ka kõige keerulisemate ülesannetega. Mootor on kokku pandud esmaklassilistest kulumiskindlatest komponentidest ja varustatud elektroonilise ülekoormuskaitsega. Te võite olla rahulik: Thermomix ™ hoolitseb ise enda eest, ettevõtte Vorwerk tuntud kvaliteet aga tagab Teile seadme pikaajalise tõrgeteta töö.

Ja kuigi Thermomixi ™ innovatsiooniline mootor tuleb raskusteta toime intensiivse koormusega professionaalses köögis, on see ideaalne ka koduste tingimuste jaoks: väike müra töötamise ajal ei häiri ei Teid ega Teie koduseid.

Наверх