Vajutage siia, et rohkem teada saada ohutust toituvalmistamisest Thermomixis TM31

TEENINDUS

Thermomix ™ on loodud selleks, et muuta Teie elu: teha see lihtsamaks ja paremaks. See seade muudab täielikult lähenemist Toiduvalmistamisele. Kui Te olete omandanud Thermomixi ™, siis võite olla kindlad, et me oleme alati Teiega: aitame, õpetame, anname nõu, vastame küsimustele.

Iga Thermomixi ™ omanik võib arvestada professionaalse ja tähelepaneliku toetusega konsultandi, büroo, teenindusspetsialistide ja kõigi ettevõtte töötajate poolt. Klientide eest hoolitsemine on ettevõtte Vorwerk prioriteetne ülesanne. See hoolitsus sisaldab endas personaalset konsultatsiooni, laia retseptivalikut nii offline- kui online-režiimis, mitmeid kogukondi, kus Te võite tutvuda teiste Thermomixi ™ omanikega ja vahetada ideid. Me ei ole unustusse jätnud ka suurepäraseid ja huvitavaid kulinaarseid meistriklasse oma klientide jaoks. Samuti võite alati arvestada meie tehniliste spetsialistide hoolsa tähelepanuga.

Me soovime siiralt, et Teie Thermomix ™ innustaks Teid igapäevaselt ja rõõmustaks Teie lähedasi. Seepärast mõtleme me kogu aeg, kuidas laiendada Teie võimalusi ja innustada Teid valmistama uusi kulinaarseid šedöövreid.

OFFLINE TEENUSED

Garantiitingimused, kasutusjuhendid, personaalsed konsultatsioonid ja kulinaarsed meistriklassid.


TÄPSEMALT

ONLINE TEENUSED

Ühenduge meie Retseptiplatvormiga ja retseptikogukonnaga sotsiaalvõrkudes.


TÄPSEMALT

SAGELI ESITATAVAD KÜSIMUSED

Vastused Teie küsimustele.


TÄPSEMALT

LEIA LÄHIM BÜROO

Vaadake, kus asub lähim Thermomixi ™ büroo.


Наверх