Vajutage siia, et rohkem teada saada ohutust toituvalmistamisest Thermomixis TM31

OFFLINE- TEENUSED

Klientide teenindamine ja toetamine on üks ettevõtte Vorwerk võtmeülesannetest. Me oleme alati valmis Teid aitama kõigis tekkinud küsimustes ja võimalikes probleemides Thermomixi ™ kasutamisel. Individuaalne lähenemine seadme demonstreerimisel läheb sujuvalt üle individuaalseks teeninduseks Teie konsultandi poolt pärast ostu sooritamist.

Ettevõtte Vorwerk poliitika sisaldab personaalset lähenemist igale kliendile, see tähendab et me püüame osutada individuaalset toetust meie klientidele igal etapil.

Personaalne teenindus algab Thermomixi ™ demonstreerimisest, kus professionaalne konsultant esitleb Teile seadme kõiki võimalusi ja funktsioone. Ja see on üksnes algus! Pärast ostu jääb konsultant Teid toetama, aitama ja õpetama töötama Thermomixiga ™, et Te võimalikult kiiresti ja hõlpsasti omandaksite uue seadme kasutamise ja võiksite seda pikemalt mõtlemata nautida! Me oleme Teie jaoks loonud retseptikogukonnad, kogukonnad sotsiaalvõrkudes, Thermomixi ™ retseptiplatvormi, et pakkuda Teile maksimaalset teavet ja võimalusi online-suhtluseks teiste Thermomixi ™ kasutajatega.

Me viime Teie jaoks regulaarselt läbi kulinaarseid meistriklasse, Teie jaoks töötavad meie bürood ja konsultandid, kes on alati rõõmsad vastama Teie küsimustele ja aitama Teid professionaalse nõuandega.

Meistriklassid

Tulge meie eksklusiivsesse kulinaarsesse meistriklassi.


TÄPSEMALT

Tehniline teenindamine

Me töötame Teie jaoks. Võtke ühendust teeninduskeskusega, kui Teil on mingeid küsimusi.


TÄPSEMALT

Garantii

Saage rohkem teada oma Thermomixi ™ garantii ja garantiiteeninduse kohta.


TÄPSEMALT

Kasutusjuhend

Siit leiate kasutusjuhendi PDF-formaadis.


TÄPSEMALT
Наверх