Vajutage siia, et rohkem teada saada ohutust toituvalmistamisest Thermomixis TM31

KULINAARSED MEISTRIKLASSID

Kui Teie köögis on kõige nüüdisaegsem ja võimsam köögiseade, siis tahaksite Te loomulikult kasutada kõiki selle võimalusi. Just seepärast viime me regulaarselt läbi kulinaarseid meistriklasse.

Kõigis Thermomixi ™ büroodes viiakse regulaarselt läbi kulinaarseid meistriklasse. Need sisaldavad endas algajatele mõeldud meistriklassi, kes on endale Thermomixi ™ alles muretsenud ja õpivad sellega ringi käima, ning mitmeid temaatilisi meistriklasse, mis on seotud kõikvõimalike pühade ja muude sündmustega.

Meie kulinaarsete meistriklasside muutumatu edu saladus on lihtne: need on loodud spetsiaalselt Thermomixi ™ ja nende kasutajate jaoks. Nendel kursustel võite Te teada saada palju uut Thermomixiga ™ toiduvalmistamisest, väikseid saladusi ja kavalusi, omandada uusi ekslusiivseid retsepte, ja kõik see toimub meie büroode sõbralikus atmosfääris mõttekaaslaste seltskonnas.

Kulinaarne meistriklass Thermomixi ™ büroos annab Teile uusi teadmisi ja oskusi ning unustamatu suhtlemiskogemuse teiste innustunud Thermomixi ™ kasutajatega.

Valides teemasid ja retsepte meie temaatiliste meistriklasside jaoks, keskendume nende praktilisele väärtusele ja võimalusele, et Te saaksite neid retsepte kasutada oma igapäevases elus. Meie eesmärk ei ole ju mitte üksnes näidata Teile Thermomixi ™ professionaalide taset, vaid ka aidata Teil luua midagi fantastilist just oma pere ja lähedaste jaoks. Palju värskeid ideid ja kulinaarse innustuse allikas on siinsamas Teie kõrval!

Наверх