Vajutage siia, et rohkem teada saada ohutust toituvalmistamisest Thermomixis TM31

THERMOMIX ™ – VÕIMALUSTE LÕPUTUS ÜHE PUUDUTUSE KAUGUSEL

Thermomix ™ Vorwerkilt – unikaalne köögitarvik, mis muudab Teie suhtumist toiduvalmistamisse, hoiab kokku Teie aega ja jõudu ning aitab avada kogu Teie kulinaarse potentsiaali. Temas on varjul erakordne võimsus, kõige nüüdisaegsemad tehnoloogiad ja universaalne funktsionaalsus. Seejuures on ta kompaktne ja võtab Teie köögis vähe ruumi.

Thermomix ™ asendab hõlpsasti paljusid kodumasinaid ja tarvikuid, saab ju sellega kaaluda, mikserdada, sõtkuda, peenestada, jahvatada, segada, vahustada, liigutada, emulgeerida, aurutada, keeta ja soojendada ette antud temperatuurini.

Uus Thermomix ™ tagab Teile alati eduka tulemuse. See muutus võimalikuks tänu unikaalsele juhitava valmistamise funktsioonile ja retseptikiipidele – uues digiformaadis kokaraamatutele retseptidega, mis on välja töötatud spetsiaalselt Thermomixi ™ jaoks. Ta annab ise ette temperatuuri ja valmistusaja, Teie ülesandeks jääb üksnes koostisosade lisamine. Samuti võite valida käsitsi valmistamise ja ise protsessi juhtida. Mida Te ka ei valiks, toiduvalmistamine pole veel kunagi olnud nii lihtne!

Наверх