Vajutage siia, et rohkem teada saada ohutust toituvalmistamisest Thermomixis TM31

Mikserinõu kaas

Thermomixi ™ mikserinõu kaas on aparaadi tähtis osa, mis vastutab esmajoones Teie ohutuse eest toidu valmistamisel. Lisaks on sellel kaanel ka muid olulisi funktsioone.

Pöörake tähelepanu sellele, et Thermomix ™ töötab üksnes siis, kui mikserinõu kaas on paigutatud õigesti ja lukustusmehhanismid suletud korrektselt. Nii on korraldatud ohutusmeetmete tõttu.

Samuti on kaas asendamatu toiduvalmistamise spetsiifiliste ülesannete täitmisel, nagu näiteks emulgeerimine. Majoneesi valmistamisel võite lihtsalt valada oliiviõli otse mikserinõu kaanele ja see nõrgub ise nõusse teiste koostisosade juurde otse pöörleva noa peale. Ideaalne emulgeerimistehnika ei nõua Teilt mingeid jõupingutusi!

Kaane disain ja kuju on loodud nii, et temas oleks mugav kaaluda koostisosi mitmesugustes nõudes (kaussides, purkides, taldrikutes …), see aga tähendab, et Te ei pea iga kord koostisosa kaalumise jaoks nõusse panema, Te võite lihtsalt kaalu nullida ja kaaluda koostisosa teises taaras, pannes selle nõu kaane peale.

Наверх