Vajutage siia, et rohkem teada saada ohutust toituvalmistamisest Thermomixis TM31

Labidake

Labidake on konstrueeritud nii, et see sobib maksimaalselt kokku Thermomixi ™ mikserinõuga ja on kõige eredam näide ettevõtte Vorwerk hoolsast tähelepanust isegi detailide suhtes.

IDEAALNE KOKKUSOBIVUS

Labidake sobib ideaalselt oma kuju poolest mikserinõusse ning hõlbustab toidu ja koostisosade väljavõtmist nõust. Käepideme kaitserõngas annab võimaluse panna labidake mikserinõu kaane avausse isegi siis, kui mootor töötab, puudutamata seejuures nuga.

Rõnga kuju on läbi mõeldud niiviisi, et Te täpselt teaksite, kuhu on suunatud labidakese tööosa. Pöörake tähelepanu kaitserõnga teravdatud lõpule. See on suunatud labidakese tööosa poole.

Samuti ei veere labidake selle kuju tõttu laualt alla.

Veel üks praktiline detail on konks labidakese tagaküljel, mis langeb kokku aurukorvi sälguga. Kui panete konksu sellesse sälku, siis võite rahulikult aurukorvi välja tõsta, kartmata ennast kõrvetada.

KÕRGE KVALITEET JA PRAKTILISUS

Labidake on valmistatud kõrge kvaliteediga toidupolüpropüleenist, mis pole mitte üksnes kõrgendatud vastupidavusega ja eranditult usaldusväärne kasutamisel, vaid ka praktiline – näiteks võite Te pesta labidakest nõudepesumasinas. Meie nutika labidakesega on segamine, väljatõstmine ja isegi lõikamine lihtsamast lihtsam!

Наверх