Vajutage siia, et rohkem teada saada ohutust toituvalmistamisest Thermomixis TM31

RETSEPTIKIIBID

Retseptikiibid avavad Teie Thermomixile ™ kulinaaria piiritud avarused. Need on asendanud meile harjumuspäraseid kokaraamatuid, mis on nüüd üle viidud digiformaati. See tähendab, et Te võite vaadelda ja valida suurepäraseid retsepte otse Thermomixi ™ ekraanil, aga seejärel järgides arusaadavat sammhaaval edasijuhatavat instruktsiooni ekraanil, hõlpsalt ja kiiresti saavutada suurepärase tulemuse.

INNOVATSIOONID

Thermomix TM5 erineb teistest aparaatidest esmajärjekorras selle poolest, et ta annab Teile võimaluse mitte üksnes vaadata retsepte otse ekraanilt, vaid võib ka säilitada Teie lemmikretseptid mälus, et need oleksid Teil alati käepärast. Lisaks sellele muudab unikaalne juhitava toiduvalmistamise funktsioon iga retsepti ja iga roa imepäraseks reisiks, mille tulemus on alati hiilgav.

DIGIAJASTU KULINAARIAS

Retseptikiibid on digiajastu algus kulinaarias ja kokaraamatutes. Vaadake retsepte otse Thermomixi ™ ekraanil. Mugav otsing tähestiku ja kategooriate järgi. Kogu vajalik teave roa toiteväärtuse kohta, selle valmistamise variandid, nõuanded serveerimiseks ja jookide lisaks andmiseks, samuti palju muud on Teil kohe käepärast.

Valige meeldiv retsept ja Te näete seda ekraanil, varustatuna lihtsate järk-järguliste juhenditega, et võiksite ilma vaevata saavutada hiilgava tulemuse. Juhitava toiduvalmistamise funktsiooni olemus seisneb selles, et nüüd seadistab Teie Thermomix ™ ise vajaliku aja ja temperatuuri igal sammul. Teie peate üksnes lisama koostisosi. Kui Te peate eemale minema ja toiduvalmistamise katkestama, tuletab Thermomix ™ Teile meelde sammu, millel Te peatusite. See on suurepärane, uskumatult lihtne, ja alati on tagatud hiilgav tulemus!

Te võite suurendada oma retseptikiipide raamatukogu täpselt nii nagu tavaliste kokaraamatute puhul. Me töötame pidevalt uute väljaannete kallal, et Teie fantaasia poleks millegagi piiratud!

Наверх