Vajutage siia, et rohkem teada saada ohutust toituvalmistamisest Thermomixis TM31

Lisaseade Varoma

Lisaseade Varoma on uskumatu leiutis, millest unistatakse igas köögis. Sellega saab ju hõlpsasti ja kiiresti valmistada hämmastavalt maitsvaid ja kasulikke roogasid auruga.

MITME ÜLESANDEGA TARVIK

Lisaseadmega Varoma võite valmistada üheaegselt nii mikserinõus kui ka aurutades. Lisaks sellele on uues TM5 Varoma lisaseadme mahutavust suurendatud, niisiis võite Te nüüd valmistada rohkem maitsvaid ja kasulikke roogasid! Pange näiteks kala lisaseadme Varoma madalaimale tasemele, aga värsked juurviljad keskmisele tasemele. Pange lisaseade mikserinõu peale. Samal ajal võite keeta kartulit või riisi aurukorvis. Kasulik ja maitsev lõunasöök saab valmis kõigest 30 minutiga.

Lisaseadmes Varoma toiduvalmistamisel Te mitte üksnes säilitate kasulikke aineid toiduainetes, vaid ka nende värvi, aroomi ja kuju. Te ei pea lisama õli. Toiduvalmistamine toimub kuuma auruga, mis tuleb lisaseadmesse Varoma mikserinõust. See kõik on lihtne, kasulik ja käib väga kiiresti.

IGA DETAILI FUNKTSIONAALSUS

Lisaseade Varoma nagu ka kõik teised Thermomixi ™ tarvikud kujutab endast eesrindliku tehnoloogia liitumist nüüdisaegse ja stiilse disainiga. Kõik lisaseadme koostisosad on valmistatud kõrge kvaliteediga toidupolüpropüleenist ja neid võib pesta nõudepesumasinas.

Наверх