Vajutage siia, et rohkem teada saada ohutust toituvalmistamisest Thermomixis TM31

ÕPPIGE TUNDMA THERMOMIXI ™ EELISEID

Thermomixiga iga päev toitu valmistada on uskumatult hõlbus ja sujub kiiresti. Tänu Thermomixi laiale eeliste ja võimaluste valikule võite kergesti valmistada värskeid, kasulikke ja maitsvaid roogasid oma pere ja sõprade jaoks!

KASULIKKUS

Thermomixi ™ abil on väga kerge valmistada mitmekülgseid roogi värsketest naturaalsetest toiduainetest. Te saate hõlpsasti ja maitsvalt pidada mitmesuguseid dieete ja võtta arvesse igaühe erivajadusi, kaasa arvatud nende inimeste omi, kellel on allergia või seedetrakti haigused.


Loe lähemaltе

LIHTSALT

Thermomixi ™ abil valmistate liigse vaevanägemiseta nii tavapäraseid kui ka luksulikke roogasid – piisab sellest, et järgite retsepti. Tulemuse garanteerib Teile Thermomix ™.


Loe lähemaltе

KIIRUS

Thermomix ™ hoiab tõepoolest kokku Teie aega: täisväärtuslik lõuna saab valmis juba 30 minutiga. Ta võtab enda peale meeleldi rutiinse töö, et Te võiksite rohkem aega pühendada olulisematele ja meeldivamatele asjadele.


Loe lähemaltе

SÄÄSTLIKKUS

Thermomixi ™ abil saate valmistada paljusid mitmekülgseid roogi ja niiviisi loobuda kallimate valmistoitude ostmisest. Kuna Teil on võimalus valmistada mitut rooga üheaegselt, siis hoiate oluliselt kokku elektrienergia- ja veekulu.


Loe lähemaltе

LOOMINGULISUS

Te avastate iga päev Thermomixi ™ abil enda jaoks uusi loominguliste ja mitmekülgsete roogade retsepte. Teie fantaasia pole millegagi piiratud. Teie loomingut hindavad eranditult kõik.


Loe lähemaltе
Наверх