Vajutage siia, et rohkem teada saada ohutust toituvalmistamisest Thermomixis TM31

KASULIKKUS

Nüüd, kui maitsva koduse toidu, kastmete ja smuutide valmistamine on muutunud nii kergeks, on Teil kerge toituda õigesti ja maitsvalt. Võime me ju siis, kui iseendale süüa teeme, olla kindel kasutatud toiduainete kvaliteedis ning selles, et pole kasutatud säilitusaineid ega toidulisandeid. Lisaks sellele on kodused söögid tavaliselt oluliselt maitsvamad kui poolvalmistoidud või restoranitoit. Säästvate temperatuuride kasutamine ja auruga valmistamine annab võimaluse säilitada suurema osa kasulikest toitainetest, säilitab toiduainete värvi, maitset ja aroomi.

TERVISLIKULT TOITUDA ON KERGE

Inimesed, kellel on tervislik eluviis ja kes jälgivad oma figuuri, võivad täielikult keelduda rasva kasutamisest, samas loobumata maitsvatest roogadest. Lisaks sellele on kõigis juhitud toiduvalmistamise retseptides ära toodud täielik teave roa toiteväärtuse kohta, et Teil oleks kergem oma toitumist jälgida ja oma keha vormis hoida.

KASULIKKU SÖÖKI ON LIHTNE VALMISTADA

Thermomixiga ™ on väga kerge kiiresti süüa teha, kuna Te ei pea enam tegema rasket valikut kasuliku koduse toidu valmistamise ja muude tööde vahel. Nüüd Te suudate ja jõuate kõike. Juhitud toiduvalmistamise uus unikaalne funktsioon on aga täiesti kõrvaldanud igasuguse stressi toiduvalmistamise protsessist. Te võite alati edukas tulemuses kindel olla.

Наверх