Vajutage siia, et rohkem teada saada ohutust toituvalmistamisest Thermomixis TM31

Kiirus

Thermomix ™ võtab enda peale kõik rutiinsed ülesanded, mille peale kulub köögis tavaliselt kõige rohkem aega. Ta on ideaalne abimees nii professionaalsetele kokkadele kui ka neile, kes vajavad vaba aega ja abi, samuti lihtsatele perenaistele, kes iga päev enda ja oma pere jaoks süüa teevad. Thermomixi ™ saladus seisneb selles, et ta automatiseerib suurema osa toiduvalmistamise protsessidest: see annabki talle võimaluse hoida kokku Teie aega. Lisaks sellele, kuna tal on uus unikaalne juhitud toiduvalmistamise funktsioon, siis Teil pole tarvis kulutada aega retsepti eeltöötluseks ega mõtestamiseks: Thermomix ™ teeb kõik Teie eest ise ja ütleb Teile ette järgmise sammu.

Isegi kui Te valmistate käsitsi toidutegemise režiimis, on kõik, mida Teilt nõutakse, et Te seadistaksite kiiruse ja aja, ning Thermomix ™ hakkab tööle. Kui aeg on täis, annab helisignaal sellest teada.

Thermomix ™ mitte üksnes ei hoia kokku Teie aega, vaid lisaks sellele võtab ta Teilt vähemaks ka vastutust, ta kontrollib täpselt temperatuuri ja hoiab seda ettenähtud tasemel, segab roogasid õrnalt, et need ei kõrbeks, ja jälgib hoolikalt kogu toiduvalmistamise protsessi. Usaldage oma lõuna- või õhtusöök tema hooleks ja mõelge järele, millega Te võiksite tegeleda vabaks jäänud ajal.

Thermomixi ™ unikaalne funktsioon – juhitav toiduvalmistamine – on midagi niisugust, tänu millele isegi keerukaid roogasid on nüüd erakordselt kerge valmistada. Sammhaaval antud juhendid, mis ilmuvad eredale värvilisele ekraanile, viivad Teid vähehaaval läbi kogu retsepti. Lihtsalt lisage koostisosad, kui seda nõutakse – Teie Thermomix ™ kaalub need Teie eest, määrab temperatuuri ja aja ning teatab Teile, millal on vaja lisada järgmine toiduaine ja minna järgmise sammu juurde.

See, et Thermomix kasutab nüüdisaegset tehnoloogiat ja tal on palju funktsioone, ei tähenda, et temaga oleks raske ringi käia. Tal on intuitiivne liides, puutetundlik ekraan ja kõigest üks regulaator, mis muudavad juhtimise kergeks ja arusaadavaks. Lihtsus on taas avastatud.

Наверх