Vajutage siia, et rohkem teada saada ohutust toituvalmistamisest Thermomixis TM31

Säästlikkus

Me kõik teame, et kodune toit on maitsvam pooltoodetest, mis me poest ostame, ja perekondlik õhtusöök kodus on palju meeldivam ja mõnusam õhtusöögist restoranis. Lisaks kõigele on see palju soodsam. Thermomix ™ aitab planeerida nädalamenüü ja osta üksnes vajalikke toiduaineid. Te võite kokku hoida tohutu summa, kuna jätate ostmata valmis kastmed, mahlad, leiva, küpsetised, kuna neid kõike võib valmistada Thermomix ™, sealjuures kergesti, kiiresti ja lõbusalt.

UNIVERSAALNE

Peale selle asendab Thermomix ™ üksinda paljusid köögiseadmeid ja -tarvikuid: elektroonilist kaalu, mikserit, köögikombaini, leivaahju, aurutit, multikeetjat, kohviveskit … Kõigi nende aparaatide ostmiseks kuluks oluline summa, samuti ei ole nende jaoks koha leidmine meie väikestes linnakorterites niisama lihtne.

ÖKONOOMNE JA ÖKOLOOGILINE

Tänu Thermomixile ™ võite vähem kasutada pliiti ja praeahju, meie seadmega saate üheaegselt valmistada mitut rooga, see seade valmistab süüa, lõikab, vahustab ja segab üheaegselt– kõik see vähendab oluliselt Teie elektrienergia kulutusi. Samuti ei tule Teil pesta loendamatut arvu kastruleid, kopsikuid, panne, kausse jne – tehakse ju kõik Thermomixi ™ operatsioonid ühes mikserinõus. Niiviisi hoiate kokku mitte üksnes elektrit, vaid ka vett.

Наверх