Vajutage siia, et rohkem teada saada ohutust toituvalmistamisest Thermomixis TM31

Lihtsus

Thermomix ™ lõikab, segab, vahustab, sõtkub, peenestab. Ta jälgib täpset temperatuuri, järgides rangelt Teie antud seadistusi. Ta väldib ülekeemist, kõrbemist. Mis võiks olla veel lihtsam!

Uues Thermomixis ™ TM5 leiti taas lihtsuse võlu. Juhitud toiduvalmistamise unikaalne funktsioon ja retseptikiibid alustasid toiduvalmistamise uut ajastut. Valige lihtsalt ekraanilt vajalik retsept, valmistage ette kõik koostisosad ja jälgige arusaadavaid sammhaaval antavaid juhiseid ekraanil. Thermomix ™ kaalub ise Teie toiduained, määrab aja ja kiiruse, ütleb, millal on vaja lisada järgmine koostisosa, ning kutsub Teid helisignaaliga kohale, kui on aeg minna üle järgmise sammu juurde. Alati, iga päev õnnestub Teil valmistada maitsvaid roogasid, kuna edu eest vastutab Thermomix ™ ja tema mitmekordselt läbi katsetatud retseptid.

Thermomix ™ kergendab ka professionaalsete kokkade elu, kuna nad võivad hõlpsasti usaldada talle vastutusrikkad ja täpsed ülesanded: Thermomix kontrollib täpselt talle antud temperatuuri ja kiiruse seadistusi. Miljonid kliendid kogu maailmas: tavalised perenaised ja professionaalsed kokad usaldavad Thermomixi ™ iga päev, lootes tema täpsuse, kvaliteedi ja saksapärase korrektsuse peale.

Наверх