Vajutage siia, et rohkem teada saada ohutust toituvalmistamisest Thermomixis TM31

TARK TOIDUVALMISTAMINE JA IDEAALNE DISAIN

Hoolikalt projekteeritud eesrindlikke tehnoloogiaid ja lihtsat intuitiivset funktsionaalsust ühendav Thermomix ™ omab unikaalseid innovatsioonilisi jooni, mis laiendavad Teie kulinaarset kogemust ja muudavad töö Teie köögis lihtsamaks ja produktiivsemaks.

Thermomixi ™ uskumatu universaalsus on seotud ka tema nutika innovatsioonilise disainiga ja tohutu tähelepanuga detailide suhtes. Uues TM5 mudelis on lihtsus taas avastatud.

Viimane Thermomix ™ alustas kulinaarias digiajastut: sensoorne ekraan annab sammhaaval retseptijuhendeid ning teeb võimalikuks intuitiivse lihtsa paljude funktsioonide juhtimise kõigest ühe puudutusega.

Retseptikiibid on unikaalsed – tegemist on hiilgavate retseptide kollektsiooni nutika hoidlaga digitaalsel kujul. Neid retsepte saate tundma õppida ja vaadata otse ekraanil. Lisaks on olemas niisugused innovatsioonilised funktsioonid nagu kaane lukustusmehhanismid, mis muudavad avamise ja sulgemise lihtsamaks, ning mootori elektrooniline kaitse ülekuumenemise eest. Loomulikult on Thermomixil ™ olemas kuulus hoolikas temperatuuri järgimise kontroll, mis annab Teile võimaluse olla veendunud täiuslikus tulemuses absoluutselt alati.

Iga detaili uudsus, praktilisus ja läbimõeldus koos uskumatu tootliku potentsiaaliga muudab Thermomixi ™ vaieldamatuks meistriks köögis.

Наверх