Vajutage siia, et rohkem teada saada ohutust toituvalmistamisest Thermomixis TM31

TEMPERATUURI KONTROLLIMINE

Thermomixi ™ unikaalsus seisneb selles, et ta hoiab kokku aega ja muudab toiduvalmistamise lihtsamaks. Lisaks suudab ta soojendada toitu kuni täpselt seadistatud temperatuurini vahemikus 37°C kuni 120°C ja tänu sisseehitatud temperatuurisensorile hoiab seda temperatuuri püsivalt kogu toiduvalmistamise vältel. Laia spektri säästvate temperatuuride kasutamine annab võimalust säilitada kõigi koostisosade kasulikke toitaineid.

Pidevalt pöörlev nuga ennetab toidu kõrbemist. Thermomixi ™ sisseehitatud funktsioonid kaitsevad teda ülekuumenemise eest. Nüüd võite Te rahulikult unustada toidutegemise ja mõelda millestki muust. Thermomix ™ annab Teile rohkem aega selleks, mis Teile teha meeldib. Piinav seismine pliidi juures, pidev segamine, kõrbenud toit, rikutud kastrulid … Kõik see jääb minevikku!

Täiuslikkus on lihtne: kõigest üks regulaator juhtimiseks ja arusaadav intuitiivne menüü. Seadistage paari puudutusega täpne temperatuur ja programmeerige vajalikud funktsioonid, kaasa arvatud aurutamine, kasutades lisaseadet Varoma.

Наверх