Vajutage siia, et rohkem teada saada ohutust toituvalmistamisest Thermomixis TM31

TÄPSEMALT THERMOMIXI™ TEHNOLOOGIATEST

Thermomix ™ ei ole mitte üksnes universaalne innovatsiooniline köögiseade, see on 130 aastat projekteerimise ajalugu ja tohutu kogemus, tuntud kvaliteet ja standardite usaldusväärsus ettevõttes Vorwerk.

Miljonid rahulolevad kliendid kogu maailmas loodavad iga päev Thermomixi ™ peale, sest ta ühendab endas kõige eesrindlikumaid tehnoloogiaid ja on projekteeritud pikaajaliseks tõrgeteta igapäevaseks kasutamiseks.

Thermomixi ™ olulisimad tunnusjooned on võimas mootor, täpne kontroll ja oskus lahendada köögis kõige keerukamaidki ülesandeid. Just tänu sellele tuleb ta edukalt toime koormusega, mis on restoranide ja kohvikute köökides, kuigi oli alguses projekteeritud koduseks kasutamiseks. Täpne temperatuuri reguleerimine koos jooksvate ja tulevaste väärtuste ekraanil kujutamisega on professionaalsete peakokkade jaoks oluline parameeter, kuna nende jaoks on kontroll ja täpsus äärmiselt olulised. Koduses toiduvalmistamises aga annab temperatuuri täpne reguleerimine võimaluse hõlpsasti ja kiirelt valmistada maitsvat ja kasulikku toitu.

Thermomix ™ on varustatud lisatarvikutega, mis laiendavad veelgi tema funktsionaalsust, muutes ta tõeliselt mitmeotstarbeliseks seadmeks, mis suudab asendada arvutut hulka köögiaparaate. Oluline on ka see, et ta peseb ennast ise, aga kõiki tema lisatarvikuid võib pesta nõudepesumasinas. Me valmistasime Thermomixi ™, et muuta Teie igapäevane toiduvalmistamine oluliselt lihtsamaks!

Наверх