Vajutage siia, et rohkem teada saada ohutust toituvalmistamisest Thermomixis TM31

ENERGIATARVE

Thermomix ™ on kõrgtehnoloogiline seade, mis suudab töötada võimsusega 500 W ja on erakordselt tõhus. Esiteks hoiab see kokku energiat, asendades mitmeid teisi köögiseadmeid. Teiseks määrab see juhitava toiduvalmistamise funktsiooni kasutamise korral täpselt aja, mis on vajalik mitmesuguste protsesside jaoks, see omakorda muudab toiduvalmistamise energiakulu poolest palju säästlikumaks ja ka lihtsamaks.

Thermomix ™ on suurepärne seade, mis aitab valmistada üheaegselt mitmesugustest roogadest koosneva täisväärtusliku lõuna kogu perele. Mitmetasandiline toiduvalmistamise süsteem tagab Teile maitsvad ja kasulikud road kõigest 30 minutiga. See hoiab kokku mitte üksnes Teie aega, vaid ka elektrienergiat.

Lisage sellele veel paindlik ja täpne Thermomixi ™ töö kiiruse kontroll ja tööaja automaatne reguleerimine juhitava toiduvalmistamise funktsiooni tagamisel ning Te mõistate, et Te ei kasuta seda seadet mitte kunagi kauem ega suurema võimsusega, kui vaja on. Te saavutate alati suurepärase tulemuse minimaalse aja- ja energiakuluga!

Наверх