Vajutage siia, et rohkem teada saada ohutust toituvalmistamisest Thermomixis TM31

Kaalud

Thermomixi ™ kasulikuks eripäraks on täpse sisseehitatud kaalu olemasolu, mis võimaldab mõõta koostisosade täpset kogust otse Nõus, seda isegi segamise või toiduvalmistamise ajal.

Nüüd on toiduaineid toiduvalmistamise ajal väga lihtne kaaluda. Sõltumata sellest, kas Te just panete toiduained toiduvalmistamise alguses nõusse või lisate mõne neist juba segamise või valmistamise ajal, piisab, kui vajutate märki «Taara» puutetundlikul ekraanil kaalude nullimiseks, ja võitegi lisada järgmise toiduaine, seda ühtaegu ka kaaludes. Thermomix ™ TM5 uue mudeli puhul on ette nähtud võimalus kasutada kaalu ka töötava mootori korral.

See, et kaalud on sisseehitatud, tingib automaatse kalibreerimise, arvestades temperatuurimuutusi, mis tagab Teile laitmatu täpsuse.

Need peaaegu teaduslikud sõnad – «täpsus», «kalibreerimine», - näitavad täiendavalt inseneride vastutustundlikku lähenemist ülitäpsete kaalude väljatöötamisel. Just niisuguse täpsuse ja tulemuste usaldusväärsuse tõttu elukutselised pagarid ja kondiitrid armastavadki Thermomixi ™. Igapäevasel rutiinsel toiduvalmistamisel koduses köögis aga toovad sisse ehitatud kaalud kaasa lihtsuse, kiiruse ja kõrvaldavad vajaduse kasutada lisaseadmeid ja -tarvikuid.

Peale selle aitab uus unikaalne juhitava toiduvalmistamise funktsioon koos sisse ehitatud kaaludega Teil maksimaalselt täpselt jälgida retsepti ja alati saavutada suurepäraseid tulemusi. Enam lihtsam ei saagi olla!

Наверх