Vajutage siia, et rohkem teada saada ohutust toituvalmistamisest Thermomixis TM31

PUUTETUNDLIK EKRAAN

Thermomixi ™ innovatiivne eripära on värviline puutetundlik ekraan, mis muudab toiduvalmistamise lihtsamaks ja mugavamaks. Täpne kontroll ühe puudutusega ja kosmilised tehnoloogiad on otse Teie käeulatuses. Seejuures on liides lihtne ja intuitiivne: Te orienteerute hõlpsasti menüüs ja õpite juhtima seadme lõputult paljusid funktsioone loetud minutite jooksul.

Thermomixi ™ kasutamine on tõepoolest äärmiselt lihtne: paljude nuppude ja regulaatorite asemel on kõigest üks ekraan ja üks regulaator ja intuitiivselt mõistetav menüü. Thermomixi ™ retseptikiibid (kiipkokaraamatud) aga võimaldavad Teil toitu valmistada, kasutamata lisaks märkmeid paberil või kokaraamatuid.

Thermomixi ™ puutetundlik ekraan pole mitte üksnes seadme juhtimise vahend, need on kokaraamatu leheküljed, mis annavad Teile kogu retsepti täielikult ja sammhaaval, lihtsate loogiliste juhistena. Igaühe jaoks on tagatud suurepärane tulemus, on ju nüüd keerukaid roogasid lihtne valmistada: piisab, kui järgida kõiki näpunäiteid, mida ekraanil kuvatakse. Igas retseptis on teave roa toiteväärtuse kohta, samuti lisateave võimalikest variantidest, serveerimisviisidest jne.

Väiksel ekraanil ei saa loomulikult välja tuua kogu teavet, kuid kõik on läbi mõeldud nii, et kõige vajalikum info on jooksvalt täiel määral kuvatud, samas on Teil võimalik kiirelt ja hõlpsasti üle minna teisele leheküljele.

Thermomix ™ on juba mitmeid aastaid kuulus oma maitsvate roogade tõttu ja ka selle poolest, et tegemist on erakordselt funktsionaalse ja mugavalt kasutatava seadmega. Puutetundlik ekraan on järjekordne näide võrreldamatust mugavusest ja funktsionaalsusest. Avastage võimaluste maailm ühe puudutusega.

Наверх