Vajutage siia, et rohkem teada saada ohutust toituvalmistamisest Thermomixis TM31

KUIDAS SEDA KASUTADA

Ühinege kulinaarse revolutsiooniga ja muutke oma toiduvalmistamise meetodit, kasutades uut Thermomixi ™ TM5. Unikaalne Thermomix ™ ühendab endas ülimalt täpset elektroonilist kaalu, kiireimat köögiprotsessorit ja nüüdisaegset mikserit. See on suurepärane: lisaks sellele ta ju veel valmistab toitu, praeb, keedab ja aurutab.

Thermomixi ™ võib nimetada tõeliseks kompaktseks köögiks: ta täidab rohkem kui 12 köögitarviku ülesandeid – kaalub, mikserdab, segab, peenestab, jahvatab, sõtkub, vahustab, aurutab, keedab, soojendab kindla temperatuurini.

Thermomix ™ asendab hõlpsasti Teie jaoks hakklihamasinat, riivi, taignasõtkujat, mahlapressi, vahustamistarvikut, mikserit, veskit, uhmrit ja uhmrinuia, jäätisemasinat, jäänuga, köögikombaini, kohviveskit ja pipraveskit. Thermomixiga ™ on toiduvalmistamine lihtsam kui kunagi varem.

Valmistage suurepäraseid õrna tekstuuriga kastmeid, suppe ja raguusid. Tehke imepäraselt maitsvaid džemme, želeesid ja hoidiseid. Ideaalsete püreede, pastade ja pasteetide saladus on avastatud. Kala-, liha- ja juurviljaroad saavad maitsvamad kui kunagi varem.

Lihtsalt kasutage veidi oma kujutlusvõimet ja Teie võimalused osutuvad piirituks!

Наверх