Vajutage siia, et rohkem teada saada ohutust toituvalmistamisest Thermomixis TM31

IDEAALNE HÕIVATUD INIMESTELE

Kui koormatud ka poleks Teie päevakava, kui intensiivne ka poleks Teie elurütm, Thermomix ™ aitab Teil toituda maitsvalt, õigesti ja kasulikult, kahjustamata teiste ülesannete täitmist.

Nüüdisaegses maailmas on prioriteedid ümber paiknenud aktiivsele sotsiaalsele elule, intensiivsele töögraafikule, karjäärisaavutustele … ja aega niisuguse lihtsa, kuid meeldiva asja jaoks nagu maitsev söök, ei ole jäänud. Thermomix ™ muudab seda! Ta suudab Teid toita maitsvalt, kasulikult, ja mis kõige olulisem, kiiresti!

On aeg loobuda toidu kojutellimisest ja proovida oma jõudu selle valmistamisel. Thermomixi ™ mitmekordselt läbi kontrollitud retseptid muudavad kõige keerukama roa valmistamise lihtsate ja arusaadavate sammude reaks. Teile jääb üksnes ülesanne järgida juhendeid ja lisada vajalikud koostisosad. Thermomix ™ seadistab kõik vajaliku ise. Alati on tagatud parim tulemus.

Just niiviisi, hõlpsasti ja kiirelt, loetud sekundite ja minutitega võite luua maitsvaid ja kasulikke roogasid, ning Teil jääb veel aega ülegi kõige muu vajaliku tarvis!

Наверх