Vajutage siia, et rohkem teada saada ohutust toituvalmistamisest Thermomixis TM31

IDEAALNE PROFESSIONALSETELE KOKKADELE

Thermomix ™ on kompaktne universaalne seade, mis on spetsiaalselt konstrueeritud pikaajaliseks katkestusteta kasutamiseks. Ta on kõrge kvaliteediga ning suudab toime tulla ülesannetega isegi kõige koormatumas ja nõutumas köögis.
Thermomix ™ ei ole üksnes miljonite koduperenaiste lemmik kogu maailmas, vaid töötab võrdsena võrdsete seas ka professionaalsetes köökides. Niisugused kuulsused nagu Michel Roux ja Heston Blumenthal hindavad seda aparaati tema universaalsuse ja praktilisuse pärast.
Thermomixi ™ võimas 500-vatine mootor on spetsiaalselt loodud pikaajaliseks katkestuseta tööks. Lisaks tagab Thermomix ™ temperatuuri häälestuste ja ajaliste piirangute järgimise täpsuse. See annab talle võimaluse saavutada suurepäraseid tulemusi alati. Automaatrežiimil täidab see aparaat niisuguseid täpseid ülesandeid nagu risotto ja keedukreemi valmistamine, sulatab õrnalt šokolaadi, on asendamatu niisuguste kastmete valmistamisel, mis nõuavad temperatuurirežiimi ranget järgimist ja pidevat segamist. Ei ole üldse üllatav, et professionaalid hindavad seda aparaati sedavõrd kõrgelt! See hoiab kokku aega ja annab alati hiilgava tulemuse.
Thermomix ™ on suurepärane eesrindlike tehnoloogiate ja tõelise Saksa kvaliteedi kooslus. Ta on alati usaldusväärne kõiges ja valmis töötama iga päev ilma vaheaegadeta.
Наверх