Vajutage siia, et rohkem teada saada ohutust toituvalmistamisest Thermomixis TM31

Valmistamisviisid

Toiduvalmistamine Thermomixiga ™ läheb uskumatult kiiresti ja on väga lihtne. Saladus peitub keeruka tehnoloogia ja spetsiaalselt Thermomixi ™ jaoks välja töötatud retseptide tasakaalustatud kombinatsioonis. Tänu sellele on edu tagatud iga kord. Järgige sammhaaval antud juhendeid retseptuurkiibilt, mida kujutatakse eredal puuteekraanil ja saavutage ikka ja jälle hiilgavaid tulemusi.

TEHKE SÜÜA NII, NAGU TEILE MEELDIB.

Thermomixiga ™ võite valmistada kasulikke ja toitvaid roogasid nii, nagu Teile meeldib. Ükskõik kas Te kasutate ühte paljudest juhitud toiduvalmistamise jaoks mõeldud retsepti, kohandate oma retsepti või kasutate Thermomixi ™ keerulisemate ülesannete jaoks (õrna kastme valmistamine, taigna sõtkumine …) igal juhul on Teile alati tagatud hiilgav tulemus minimaalse aja- ja jõukuluga.

Juhitud toiduvalmistamise funktsioon ja digiretseptid retseptuurikiibil annavad Teile võimaluse maksimaalselt lõõgastuda: Thermomix ™ juhendab Teid samm-sammult, määrab ise kõik seadistused ja Teie osaks jääb üksnes lisada koostisosad õigel hetkel. Käsitsi toiduvalmistamine Thermomixiga ™ annab Teile samuti aega teiste ülesannete täitmiseks ja puhkuseks.

Selleks et Teie elu maksimaalselt kergendada, soovitame Teil kasutada juhitud toiduvalmistamise funktsiooni: Te valite ekraanil retsepti, lisate koostisosad, kõik ülejäänu teeb Thermomix ™ Teie eest.

Suurepäraseid roogasid ei ole kodus kunagi varem nii lihtne valmistada olnud!

Juhitav toiduvalmistamine

Sammhaaval antud juhendid suurepärase tulemuse saavutamiseks.


Juhitav toiduvalmistamine

KÄSITSI REŽIIMIL TOIDUVALMISTAMINE

Täielik kontroll, uskumatu täpsus ja piiramatud kulinaarsed võimalused


KÄSITSI REŽIIMIL TOIDUVALMISTAMINE
Наверх