Vajutage siia, et rohkem teada saada ohutust toituvalmistamisest Thermomixis TM31

KÄSITSI TOIDUVALMISTAMINE: LIHTSUSE ÜMBERMÕTESTAMINE

Te ei vaja enam köögipliiti, nüüd on Teil olemas Thermomix ™. Selle abiga muutuvad tuhanded retseptid lihtsamaks.

Erinevalt harjumuspärasest toiduvalmistamisest pliidil võite Thermomixiga ™ olla veendunud temperatuuri täpsuses ja püsivuses, sest seda reguleeritakse automaatselt. Soojendage, keetke, praadige … – ja kõik ühes nõus, mille juhtimine on võimalik üksnes paari puudutusega. Te ei pea rohkem seisma pliidi juures ja segama valmistatavat rooga: Thermomixiga ™ ei kõrbe mitte midagi põhja, Te ei prae midagi üle ja mitte miski ei hakka üle keema.

Teie käsutuses on palju retsepte, mis on spetsiaalselt kohandatud Thermomixi ™ jaoks – mitmekesised lõunasöögid ja õhtusöögid igale maitsele. Teie võimalused on piiramatud, kui Te hakkate mõtlema Thermomixi ™ vaimus!

Näiteks annab Thermomix ™ võimaluse valmistada püreesuppe loetud minutitega: toimub ju koostisosade lõikamine, keetmine ja mikserdamine ühes nõus. Te saate õrna siidise tekstuuri ilma igasuguse vaevata! Raguu ja liharoogade jaoks, kus on nii tähtis säilitada tükikesi, aktiveerige noa vastupidine pöörlemine ja segage oma rooga, muretsemata millegi pärast.

Наверх